Composite Schedule

March 2024
Schedule for the month of March 2024
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
25
vs Staten Island
@ Myrtle Beach, S.C. - Ripken Complex (Griffith Field)
12:00 PM

26
27
at Florida Southern
5:00 PM

at Florida Southern
7:00 PM
28
at Rollins
5:00 PM


vs Georgian Court *
6:00 PM

at Rollins
7:00 PM

vs Georgian Court *
8:00 PM
29
1
vs St. Thomas Aquinas
@ Durham Athletic Park - Durham, N.C.
11:00 AM

vs St. Thomas Aquinas
@ Durham Athletic Park - Durham, N.C.
2:30 PM
2
vs CACC Meet 2 *

vs Pace
@ USA Training Center - Cary, N.C.
11:00 AM


vs Assumption
@ at Embry-Riddle College - Daytona Beach, Fla.
11:00 AM

at Goldey-Beacom *
1:00 PM

at Embry-Riddle (Fla.)
3:00 PM

at Goldey-Beacom *
3:00 PM

3
vs CACC Meet 2 *

vs Mansfield
@ USA Training Center - Cary, N.C.
9:00 AM

vs Ferris St.
@ USSSA Space Coast Complex - Melbourne, Fla.
6:00 PM

vs Saginaw Valley
@ USSSA Space Coast Complex - Melbourne, Fla.
8:00 PM
4
5
at Florida Tech
4:00 PM

at Florida Tech
6:00 PM
6
at Lock Haven
3:00 PM

at Barry
6:00 PM
7
at Tampa
12:00 PM

at Lynn
2:00 PM

at Tampa
2:00 PM
8
at Battle at Brunswick

vs Assumption
@ Lake Worth Beach, Fla.
2:00 PM

at Saint Leo
5:00 PM

at Saint Leo
7:00 PM
9
at Battle at Brunswick

vs New Haven
@ Lynn University
10:00 AM

vs Shippensburg
12:00 PM

at Lake Erie
1:00 PM
10
vs Bentley
@ Barry University; Miami Shores, Fla.
11:00 AM
11
12
at Frostburg St.
1:00 PM

vs East Stroudsburg
1:00 PM

vs Shippensburg
3:00 PM

vs East Stroudsburg
3:00 PM
13
vs American Int'l
3:00 PM

vs Millersville
3:00 PM
14
vs D'Youville
3:00 PM
15
vs Indiana (Pa.)
3:00 PM
16
vs Northeast Region Roundup

at Delaware St.
TBA

vs Post *
11:00 AM

vs Indiana (Pa.)
12:00 PM

vs Bridgeport *
1:00 PM

vs Bridgeport *
2:00 PM

vs Bridgeport *
3:00 PM
17
vs Northeast Region Roundup

vs Indiana (Pa.)
12:00 PM
18
at Ralph Hargett Memorial

at St. Thomas Aquinas
2:30 PM

at St. Thomas Aquinas
4:30 PM
19
at Ralph Hargett Memorial

at Chestnut Hill *
2:00 PM

vs West Chester
3:00 PM

at Chestnut Hill *
4:00 PM
20
vs Millersville
3:00 PM

vs Frostburg St.
@ Homewood Field - Johns Hopkins University
7:00 PM

at Chestnut Hill *
7:00 PM
21
22
at CACC Championships - Day 1 %
23
at CACC Championships - Day 2 %

vs Felician *
12:00 PM

vs Bridgeport *
1:00 PM

vs Felician *
2:00 PM

at Dominican (N.Y.) *
3:00 PM
24
at CACC Championships - Day 3 %

vs Adelphi
11:00 AM

at Felician *
12:00 PM

vs Adelphi
1:00 PM

at Felician *
3:00 PM
25
26
at West Chester
TBA

vs Dominican (N.Y.) *
12:00 PM

vs Pace
2:00 PM

vs Dominican (N.Y.) *
3:00 PM

vs Pace
4:00 PM
27
at West Chester
2:00 PM

at Holy Family *
4:00 PM

at West Chester
4:00 PM
28
29
30
vs Queens (N.Y.)
2:00 PM
31
1
2
at Goldey-Beacom *
2:00 PM

at Dist. Columbia
2:00 PM

vs Kutztown
3:00 PM

at Goldey-Beacom *
4:00 PM
3
vs Chestnut Hill *
12:00 PM

at Holy Family * ^
2:00 PM

vs Jefferson *
4:00 PM
4
at STAC Spartan Shootout

vs Holy Family *
2:30 PM

vs Holy Family *
4:30 PM
5
at STAC Spartan Shootout
6
vs Holy Family * ^
12:00 PM

vs Felician *
1:00 PM

at Felician *
1:00 PM

vs New Haven
1:00 PM

vs Holy Family * ^
3:00 PM
* Conference
^ Division
% Post season